Povezane vesti

Vučić postaje predsednik, još se ne zna ko je novi premijer

Vučić postaje predsednik, još se ne zna ko je novi premijer

Glas Amerike 30.05.2017
Na poslednjoj konferenciji za novinere koju je održao u svojstvu premijera Srbije, Aleksandar Vučić je najavio da očekuje da će na inauguraciji za predsednika Srbije 23. juna primiti novog premijera i članove Vlade. Poslednju konferenciju za… »
Vučić: Nije bilo lako, ali radio sam sa srećom i ponosom

Vučić: Nije bilo lako, ali radio sam sa srećom i ponosom

Dnevnik 30.05.2017
BEOGRAD: Premijer Aleksandar Vučić zahvalio se juče građanima Srbije, ističući da Vlada ne bi mogla postići uspeh bez njihove podrške. “Ništa, baš ništa ne bi od toga bilo da nije bilo građana i njihove podrške, kao i želje da menjamo… »
Vučićeva ostavka na mestu premijera i predsednička mapa 'bolje' Srbije

Vučićeva ostavka na mestu premijera i predsednička mapa 'bolje' Srbije

Slobodna Evropa 30.05.2017
Aleksandar Vučić, dan uoči polaganja zakletve i preuzimanja fukcije predsednika Srbije, održao je pres-konferenciju na kojoj je izneo svoje viđenje rezultata rada Vlade Srbije od 2014. godine kada je došao na mesto premijera do danas. Između… »
Drugi su crtali granice, ja sam gradio puteve

Drugi su crtali granice, ja sam gradio puteve

Večernje novosti 30.05.2017
Aleksandar Vučić sumirao učinke vlade koju je vodio, poslednjeg radnog dana na mestu premijera i građanima poručio: Nasledniku ostavljam punu kasu, mirnu i stabilnu državu. VERUJEM u Srbiju, biće to dobro mesto za život. Nisam lagao građane… »
"Verujem u Srbiju, biće to dobro mesto za život"

"Verujem u Srbiju, biće to dobro mesto za život"

RTV 30.05.2017
BEOGRAD - Verujem u Srbiju, biće to dobro mesto za život, poručio je danas izabrani predsednik Aleksandar Vučić. "Verujem u Srbiju. Uvek sam verovao u Srbiju i uvek ću verovati u nju", rekao je Vučić na oproštajnoj konferenciji za štampu u… »
Poslednji dan premijer, vino za novinare...(foto)

Poslednji dan premijer, vino za novinare...(foto)

Mondo 30.05.2017
Aleksandar Vučić sa svoje poslednje, oproštajne, konferencije za štampu u ulozi premijera Srbije, otkrio na šta je najviše ponosan, ali i čime je nezadovoljan tokom rada Vlade. Pogledajte kako je danas bilo ispred vile "Mir". Na konferenciji za… »
Vučić: Nisam lagao građane

Vučić: Nisam lagao građane

Danas 30.05.2017
Odlazeći premijer Aleksandar Vučić zahvalio je danas građanima Srbije na podršci koju su pružali radu Vlade, koja "ništa ne bi mogla da uradi bez njih i njihove podrške". Vučić je, na poslednjoj konferenciji za novinare u svojstvu premijera u… »
Vučić: Srbija će biti dobro mesto za život, podrška građana i želja da se menjamo ključni

Vučić: Srbija će biti dobro mesto za život, podrška građana i želja da se menjamo ključni

RTS 30.05.2017
Predsednik Vlade Republike Srbije Aleksandar Vučić je na poslednjoj konferenciji za novinare u svojstvu premijera zahvalio građanima – uz poruku da Vlada Srbije ne bi mogla da postigne uspeh bez njihove podrške. Ističe da je posao obavljao u… »
Vučićev oproštajni govor: Čime je zadovoljan, a čime su ga "namagarčili"

Vučićev oproštajni govor: Čime je zadovoljan, a čime su ga "namagarčili"

Blic 30.05.2017
U 2014. godini doneli smo odlučujuće odluke koje su trasirale put rada ove vlade. Pozivam sve društvene aktere da se zajedno s Vladom uključe u sveobuhvatnu reformu obrazovanja jer je to veoma važno pitanje koje Vlada ne može sama da završi… »
Vučić: Nasledniku kasu ostavljam u dobrom stanju

Vučić: Nasledniku kasu ostavljam u dobrom stanju

Beta 30.05.2017
Izabrani predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je posao premijera obavljao u najboljem interesu zemlje, sa velikim zadovoljstvom a da svom nasledniku ostavlja državnu kasu u dobrom stanju. Na poslednjoj konferenciji za novinare sa… »
Vučić: Nova Vlada Srbije i premijer poznati do 20. juna

Vučić: Nova Vlada Srbije i premijer poznati do 20. juna

Beta 30.05.2017
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će ime novog premijera i sastav nove Vlade Srbije biti poznat do 20. juna. "Rekao sam da ću na inauguraciju moći da primim celu Vladu. Tako negde do 20. juna biće poznato", rekao je danas… »
Vučić: Verujem u Srbiju, biće to dobro mesto za život

Vučić: Verujem u Srbiju, biće to dobro mesto za život

Pravda 30.05.2017
BEOGRAD - Verujem u Srbiju, biće to dobro mesto za život, poručio je danas izabrani predsednik Aleksandar Vučić. "Verujem u Srbiju. Uvek sam verovao u Srbiju i uvek ću verovati u nju", rekao je Vučić na oproštajnoj konferenciji za štampu u… »
"Ne želim da vladam još 20 godina, već da me pamte kao Šredera"

"Ne želim da vladam još 20 godina, već da me pamte kao Šredera"

Vesti online 30.05.2017
Aleksandar Vučić je poručio danas da će uskoro precizno informisati građane o zamrzavanju funkcije u stranci. - Uskoro ću saopštiti od kog trenutka neću biti predsednik SNS - rekao je Vučić odgovarajući na pitanja novinara nakon poslednjeg… »
Vučić: Ostavljam likvidnu kasu nasledniku

Vučić: Ostavljam likvidnu kasu nasledniku

Novi magazin 30.05.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nasledniku ostavlja državnu kasu u dobrom stanju, likvidnu i da je uveren da će naredna vlada nastaviti tim putem. On je na konferenciji za novinare, poslednjoj na funkciji premijera, rekao da je… »
Uskoro gotov i Žeželjev most, do centra Novog Sada za 45 minuta

Uskoro gotov i Žeželjev most, do centra Novog Sada za 45 minuta

Blic 30.05.2017
U roku od godinu dana konačno će biti završen Žeželjev most, najavio je odlazeći premijer Srbije Aleksandar Vučić. Na oprštajnoj konerenciji za novinare, on je rekao da su u Srbiji u toku najveći infrastrukturni radovi, na šta je posebno… »
Vučić: Vlada ne bi mogla ništa bez građana Srbije

Vučić: Vlada ne bi mogla ništa bez građana Srbije

Press 30.05.2017
Vlada Srbije ne bi ništa mogla da uradi da nije bilo građana i njihove podrške, izjavio Aleksandar Vučič na poslednjoj konferenciji koju drži kao premijer. Foto:B92.net On je, na početku konferencije, koju drži ispred vile "Mir" podsetio na… »

Vesti dana »