Povezane vesti

Opozicija pocepana oko bojkota! Većina iz Srbije protiv nasilja podržala objedinjavanje izbora 2. juna! Evo ko je šta imao…

Opozicija pocepana oko bojkota! Većina iz Srbije protiv nasilja podržala objedinjavanje izbora 2. juna! Evo ko je šta imao…

Kurir pre 12 dana
Objedinjavanje svih redovnih lokalnih izbora sa novim beogradskim, koji su raspisani za 2. jun, isprečilo se kao do sada najveći kamen spoticanja za održavanje na okupu opozicione koalicije Srbija protiv nasilja. Na ovom svojevrsnom testu jedinstva… »
Brnabić: Sednica Skupštine u ponedeljak u 11 časova, podržalo 184 poslanika

Brnabić: Sednica Skupštine u ponedeljak u 11 časova, podržalo 184 poslanika

Politika pre 12 dana
Sednica Skupštine Srbije na kojoj će se raspravljati o izmenama i dopunama Zakona o lokalnim izborima zakazana je za ponedeljak u 11 časova, najavila je predsednica parlamenta Ana Brnabić. Ona je na konferenciji za novinare rekla da će prethodno… »
Dio koalicije ‘Srbija protiv nasilja’ za, dio protiv novih izbora

Dio koalicije ‘Srbija protiv nasilja’ za, dio protiv novih izbora

Al Jazeera pre 12 dana
Prijedlog izmjena i dopuna Zakona o lokalnim izborima upućen je u Parlament Srbije, a za ponedjeljak je zakazana sjednica o tome, kazala je predsjednica Skupštine Ana Brnabić. Zakon mora biti usvojen kako bi se, uz beogradske izbore koji su raspisani… »
Da li je pala zadnja reč

Da li je pala zadnja reč

Vreme pre 12 dana
Svako ko išta zna o aktivnom opozicionom delovanju mora se čuvati ocena poput „trojanac“ ili „Vučićev čovek“ – najveći broj tih ljudi platio je ogromnu cenu svog političkog angažmana. Zato bi najgore bilo da oba krila podeljene koalicije… »
Ponoš odbio ponudu Ane Brnabić: "Neka hvala. Moja ruka, moja pravila"

Ponoš odbio ponudu Ane Brnabić: "Neka hvala. Moja ruka, moja pravila"

Radio 021 pre 12 dana
Predsednik stranke Srbija centar, Zdravko Ponoš, odbio je današnju ponudu predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić o nastavku dijaloga o izbornim uslovima. Srbija centar je jedna od tri članice koalicije "Srbija protiv nasilja" koja je najavila da… »
Ponoš odbio ponudu Ane Brnabić: Neka hvala – moja ruka, moja pravila

Ponoš odbio ponudu Ane Brnabić: Neka hvala – moja ruka, moja pravila

N1 Info pre 12 dana
Predsednik stranke Srbija centar, koja je jedna od tri članice koalicije "Srbija protiv nasilja" koja je najavila da neće izaći na izbore 2. juna, odbio je današnju ponudu predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić o nastavku dijaloga o izbornim… »
Ponoš odbio ponudu Ane Brnabić: Neka hvala - moja ruka, moja pravila

Ponoš odbio ponudu Ane Brnabić: Neka hvala - moja ruka, moja pravila

Beta pre 12 dana
Predsednik stranke Srbija centar, koja je jedna od tri članice koalicije "Srbija protiv nasilja" koja je najavila da neće izaći na izbore 2. juna, odbio je današnju ponudu predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić o nastavku dijaloga o izbornim… »
Šta je predviđeno izmenama Zakona o lokalnim izborima

Šta je predviđeno izmenama Zakona o lokalnim izborima

NIN pre 13 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić najavila je da će parlament u ponedeljak održati prvu sednicu, na kojoj će raspravljati o izmenama Zakona o lokalnim izborima. Promena zakona objašnjena je prihvatanjem preporuka ODIHR-a, a dolazi posle… »
Brnabić: U ponedeljak sednica Skupštine o izmenama i dopunama Zakona o lokalnim izborima

Brnabić: U ponedeljak sednica Skupštine o izmenama i dopunama Zakona o lokalnim izborima

RTS pre 13 dana
Predsednica parlamenta Ana Brnabić rekla je na konferenciji za novinare da je zakazala sednicu parlamenta za ponedeljak u 11 časova. Predlog o izmenama i dopunama Zakona o lokalnim izborima upućen je u skupštinsku proceduru. Ana Brnabić je, na… »
Ponoš odbio ponudu Ane Brnabić: Neka hvala – moja ruka, moja pravila

Ponoš odbio ponudu Ane Brnabić: Neka hvala – moja ruka, moja pravila

Nova pre 12 dana
Predsednik stranke Srbija centar Zdravko Ponoš, jedne od tri članice koalicije "Srbija protiv nasilja", a koja je najavila da neće izaći na izbore 2. juna, odbio je današnju ponudu predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić o nastavku dijaloga o… »
Zdravko Ponoš odbio ponudu Ane Brnabić: Neka hvala – moja ruka, moja pravila

Zdravko Ponoš odbio ponudu Ane Brnabić: Neka hvala – moja ruka, moja pravila

Danas pre 13 dana
Predsednik stranke Srbija centar Zdravko Ponoš, koja je jedna od tri članice koalicije „Srbija protiv nasilja“ koja je najavila da neće izaći na izbore 2. juna, odbio je današnju ponudu predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić o nastavku… »
Brnabić: Skupština Srbije u ponedeljak menja Zakon o lokalnim izborima, ko hoće – neka bojkotuje

Brnabić: Skupština Srbije u ponedeljak menja Zakon o lokalnim izborima, ko hoće – neka bojkotuje

In medija pre 13 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će Skupština u ponedeljak razmotriti predlog izmene Zakona o lokalnim izborima. Time se omogućava održavanje niza lokalnih izbora u Srbiji 2. juna, zajedno s već zakazanim izborima za… »
Brnabić: Sednica u ponedeljak, i deo opozicije podržao izmene Zakona o lokalnim izborima

Brnabić: Sednica u ponedeljak, i deo opozicije podržao izmene Zakona o lokalnim izborima

N1 Info pre 13 dana
Predsednica Skupštine Ana Brnabić rekla je u obraćanju javnosti da je Predlog izmena i dopuna Zakona o lokalnim izborima upućen u Skupštinu i da je zakazala sednicu za ponedeljak, 22. april. „Procedura donošenja zakona nalaže da svaki zakonski… »
Brnabić: Ko hoće neka bojkotuje izbore, nastavljamo rad na preporukama ODIHR-a

Brnabić: Ko hoće neka bojkotuje izbore, nastavljamo rad na preporukama ODIHR-a

Beta pre 13 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić je danas najavila da će parlament u ponedeljak razmotriti predlog izmene Zakona o lokalnim izborima da bi niza lokalnih izbora bilo 2. juna i na pitanje o opozicionim strankama koje ne žele da izađu na te… »
Brnabić: Sednica Skupštine o Zakonu o lokalnim izborima u ponedeljak, podrška 184 poslanika

Brnabić: Sednica Skupštine o Zakonu o lokalnim izborima u ponedeljak, podrška 184 poslanika

NIN pre 13 dana
Sednica Skupštine Srbije na kojoj će se raspravljati o izmenama i dopunama Zakona o lokalnim izborima zakazana je za ponedeljak u 11 časova, najavila je predsednica parlamenta Ana Brnabić. Ona je na konferenciji za novinare rekla da će prethodno… »
Brnabić: Skupština Srbije u ponedeljak menja Zakon o lokalnim izborima, ko hoće - neka bojkotuje

Brnabić: Skupština Srbije u ponedeljak menja Zakon o lokalnim izborima, ko hoće - neka bojkotuje

Radio 021 pre 13 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će Skupština u ponedeljak razmotriti predlog izmene Zakona o lokalnim izborima. Time se omogućava održavanje niza lokalnih izbora u Srbiji 2. juna, zajedno s već zakazanim izborima za… »
"Moja ruka, moja pravila": Ponoš odbio ponudu Ane Brnabić o nastavku dijaloga

"Moja ruka, moja pravila": Ponoš odbio ponudu Ane Brnabić o nastavku dijaloga

NIN pre 13 dana
Predsednik stranke Srbija centar, koja je jedna od tri članice koalicije "Srbija protiv nasilja" koja je najavila da neće izaći na izbore 2. juna, odbio je današnju ponudu predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić o nastavku dijaloga o izbornim… »
Brnabić: Sednica Skupštine u ponedeljak u 11 časova, izmene Zakona o lokalnim izborima podržalo 184 poslanika

Brnabić: Sednica Skupštine u ponedeljak u 11 časova, izmene Zakona o lokalnim izborima podržalo 184 poslanika

Insajder pre 13 dana
Sednica Skupštine Srbije na kojoj će se raspravljati o izmenama i dopunama Zakona o lokalnim izborima zakazana je za ponedeljak u 11 časova, najavila je predsednica parlamenta Ana Brnabić. Ona je na konferenciji za novinare rekla da će prethodno… »
Ponoš obio ponudu Ane Brnabić: Neka hvala – moja ruka, moja pravila

Ponoš obio ponudu Ane Brnabić: Neka hvala – moja ruka, moja pravila

Radio sto plus pre 13 dana
“Brnabić o postignutom dogovoru o izbornim uslovima: ‘Pod jedan, birački spisak – formiraćemo radno telo, pa videćemo, koliko stignemo do 2. juna. Pod dva, mediji – dobićete sastanak sa (generalnim direktorom RTS-a Draganom) Bujoševićem… »
Sednica Skupštine Srbije zakazana za ponedeljak Brnabić: Neodgovorna je odluka dela opozicije da bojkotuje izbore

Sednica Skupštine Srbije zakazana za ponedeljak Brnabić: Neodgovorna je odluka dela opozicije da bojkotuje izbore

Kurir pre 13 dana
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić rekla je danas na konferenciji za novinare da je sednica Skupštine Srbije zakazana za ponedeljak. - Želim da obavestim javnost da je predlog zmene i dopuna Zakona o lokalnim izobrima upućen u… »
Brnabić: Ko hoće neka bojkotuje izbore, nastavljamo rad na preporukama ODIHR-a

Brnabić: Ko hoće neka bojkotuje izbore, nastavljamo rad na preporukama ODIHR-a

Novi magazin pre 13 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić je danas najavila da će parlament u ponedeljak razmotriti predlog izmene Zakona o lokalnim izborima da bi niza lokalnih izbora bilo 2. juna i na pitanje o opozicionim strankama koje ne žele da izađu na te… »
Ponoš odbio ponudu Ane Brnabić: Neka hvala - moja ruka, moja pravila

Ponoš odbio ponudu Ane Brnabić: Neka hvala - moja ruka, moja pravila

Novi magazin pre 13 dana
Predsednik stranke Srbija centar, koja je jedna od tri članice koalicije "Srbija protiv nasilja" koja je najavila da neće izaći na izbore 2. juna, odbio je današnju ponudu predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić o nastavku dijaloga o izbornim… »
Brnabić: Predlog Izmena i dopuna Zakona o lokalnim izborima upućen u skupštinu, sednica u ponedeljak

Brnabić: Predlog Izmena i dopuna Zakona o lokalnim izborima upućen u skupštinu, sednica u ponedeljak

Nova pre 13 dana
Predsednica Skupštine Ana Brnabić rekla da je predlog Izmena i dopuna Zakona o lokalnim izborima upućen u skupštinu i da je zakazala sednicu za ponedeljak, 22. april. „Procedura donošenja zakona nalaže da svaki zakonski predlog mora biti upućen u… »
Brnabić: Sednica Skupštine u ponedeljak u 11 časova, podržalo 184 poslanika

Brnabić: Sednica Skupštine u ponedeljak u 11 časova, podržalo 184 poslanika

RTV pre 13 dana
BEOGRAD - Sednica Skupštine Srbije na kojoj će se raspravljati o izmenama i dopunama Zakona o lokalnim izborima zakazana je za ponedeljak u 11 časova, najavila je predsednica parlamenta Ana Brnabić. Ona je na konferenciji za novinare rekla da će… »
Brnabić: Skupština Srbije u ponedeljak menja Zakon o lokalnim izborima

Brnabić: Skupština Srbije u ponedeljak menja Zakon o lokalnim izborima

Beta pre 13 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će Skupština u ponedeljak razmotriti predlog izmene Zakona o lokalnim izborima. Time se omogućava održavanje niza lokalnih izbora u Srbiji 2. juna, zajedno s već zakazanim izborima za… »
"Ukoliko se rezolucija o Srebrenici usvoji, to će imati posledice po svet": Brnabić: Promene zakona o lokalnim izborima u…

"Ukoliko se rezolucija o Srebrenici usvoji, to će imati posledice po svet": Brnabić: Promene zakona o lokalnim izborima u…

Blic pre 13 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić je obavestila javnost da je Predlog izmena i dopuna zakona o lokalnim izborima upućen u skupštinsku proceduru i da je za ponedeljak 22. april u 11 časova zakazala sednicu, a da će od devet sati biti održan… »
Brnabić: Predlog Izmena i dopuna Zakona o lokalnim izborima upućen u skupštinu, sednica u ponedeljak

Brnabić: Predlog Izmena i dopuna Zakona o lokalnim izborima upućen u skupštinu, sednica u ponedeljak

Nedeljnik pre 13 dana
Predsednica Skupštine Ana Brnabić rekla je da je predlog Izmena i dopuna Zakona o lokalnim izborima upućen u skupštinu i da je zakazala sednicu za ponedeljak, 22. april, prenosi N1. „Procedura donošenja zakona nalaže da svaki zakonski predlog mora… »
Ana Brnabić za ponedeljak zakazala sednicu parlamenta o izmenama Zakona o lokalnim izborima

Ana Brnabić za ponedeljak zakazala sednicu parlamenta o izmenama Zakona o lokalnim izborima

Danas pre 13 dana
Ana Brnabić, predsednica Skupštine Srbije za ponedeljak u 11 sati zakazala je sednicu parlamenta na kojoj će se raspravljati o izmenama i dopunama Zakona o lokalnim izborima. Ona je na konferenciji za novinare rekla da će prethodno održati Kolegijum… »
Promene zakona o lokalnim izborima u skupštinskoj proceduri: Sednica zakazana za ponedeljak

Promene zakona o lokalnim izborima u skupštinskoj proceduri: Sednica zakazana za ponedeljak

B92 pre 13 dana
Želim da obavestim javnost da je predlog izmena i dopuna zakona o lokalnim izborima upućen u skupštinsku proceduru, rekla je Ana Brnabić. "Mora da bude upućen najmanje 24 sata pre početka sednice, zakazala sam sednicu za ponedeljak 22. april u 11… »
Promene zakona o lokalnim izborima u skupštinskoj proceduri: Sednica zakazana za ponedeljak u 11 časova

Promene zakona o lokalnim izborima u skupštinskoj proceduri: Sednica zakazana za ponedeljak u 11 časova

Euronews pre 13 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić je obavestila javnost da je Predlog izmena i dopuna zakona o lokalnim izborima upućen u skupštinsku proceduru i da je za ponedeljak 22. april u 11 časova zakazala sednicu, a da će od devet sati biti održan… »
Za ponedeljak zakazana sednica skupštine Srbije Brnabić: Raspravu o izmeni Zakona o lokalnim izborima podržalo 184 poslanika

Za ponedeljak zakazana sednica skupštine Srbije Brnabić: Raspravu o izmeni Zakona o lokalnim izborima podržalo 184 poslanika

Dnevnik pre 13 dana
BEOGRAD: Sednica Skupštine Srbije na kojoj će se raspravljati o izmenama i dopunama Zakona o lokalnim izborima zakazana je za ponedeljak u 11 časova, najavila je predsednica parlamenta Ana Brnabić. Ona je na konferenciji za novinare rekla da će… »

Vesti dana »